Firma FORTIS-DB, spol. s r.o. se sídlem Plzeň, Úněšovská 2205/17, byla založena 15.12.1994 a prodejem kuřáckých potřeb se začala zabývat od 1.10.2000 po rozdělení činností bývalých majitelů.

Od samého začátku se lišila od jiných velkoobchodů a to jak záběrem svého sortimentu, ale především svým způsobem práce. FORTIS-DB od svého začátku preferuje aktivní prodej u zákazníků, široký sortiment a perfektní poprodejní servis. Hlavním sortimentem jsou cig. papírky, cig. filtry, dutinky, zapalovače, humidory, dýmky, bongy, popelníky, doutníky, tabáky a ostatní kuřácké doplňky.

Cigarety neprodáváme.

Preferujeme ambulantní prodej našeho zboží. Naši obchodní zástupci tedy nečekají na telefon od zákazníka či jeho návštěvu v sídle, nýbrž aktivně jej vyhledají a přímo v terénu jsou schopni mu celý náš sortiment nabídnout přímo z vozu. Právě konzultace s našimi školenými obchodními zástupci dokáže našim zákazníkům uváženě nakoupit potřebné zboží. Díky dokonalému proškolení dokáží naši obchodní zástupci dát odbornou radu ohledně použití či poradit při výběru nového zboží.

Mezi naše zákazníky patří především trafiky (jak specializované zděné, tak i obyčejné stánky), restaurace, benzinové čerpací stanice, smíšená zboží, ostatní velkoobchody či drobní prodejci. Všechny tyto zákazníky dokážeme oslovit svoji ucelenou nabídkou a perfektním servisem.

Zastoupení značek na českém trhu